יונתן גן מור

דובר הפרויקט וממייסדי סניף ישראל

מארק פרידמן

מנהל תחום טכני

דניאל זילבר

אחראית פעילים

ג׳ינג׳ פיה

מנהלת פרויקטים

כמה פעילים יש בארץ?

להערכתנו, יש לפרויקט בארץ יותר ממאה אלף תומכים, אך קבוצת פעילי הליבה מונה היום מספר מועט של פעילים, כאשר איש מתוכם לא מקבל שכר. כולם עובדים בהתנדבות בזמנם הפנוי, וכקורבנות של המערכת הכספית צריכים גם להתפרנס במקביל. היום, אנחנו נמצאים בשלבים הראשונים בלבד של פריצת הפרויקט לתודעה הציבורית. אנחנו זקוקים להשתתפותכם ועזרתכם, שתעזור לקחת אותו לשלב הבא.

איך אפשר לעזור?

על מנת להבין את הרקע להצעות שלנו לפעילות ולחבר את הדברים שכבר שמעתם עליהם בדרך הגיונית יותר, קחו לכם כ15 דק’ וקראו את הטקסט הבא

אנשי מקצוע

נוכל להיעזר מאוד באנשי המקצוע הבאים:
א. אנימטורי פלאש שיודעים לעשות אנימציה לדמויות, ומאיירים שיודעים פלאש. זה יעזור לנו לקדם מאוד פרויקט חשוב של סרטוני אנימציה שיעזרו לנו מאוד להנגיש תכנים רבים של הפרויקט לקהל הרחב.
ב. סיוע משפטי לענייני הקמת חברה לתועלת הציבור וענייני כספים.
ג. מתכנת לפרויקט בניית תוכנה.
ד. אנשי שיווק ופרסום (אך ורק מקצועיים בתחום).
ה. אנשי שיווק המתמחים בניו-מדיה, או בעלי ידע בקידום תכנים ביו טיוב בפייסבוק אינסטגרם וכו’.
ו. מעצב\ת גרפי\ת – עדיפות למקצועיים בתחום.
ז. עורכי וידאו
ח. צלמי וידאו וסטילס לתיעוד אירועים
ט. וובמאסטרים – עיצוב ובניית אתרים (אך ורק מקצועיים
בתחום). י. מתמחים בכתיבת בקשות למלגות
י”א. מתמחים בקידום אתרים.
י”ב. בעלי נסיון בהפקת אירועים או ניהול צוותי עבודה (לייעוץ והכוונה)

קשרים

נוכל להיעזר מאוד במי שיכול להשיג לנו:
א. גישה לבית דפוס
ב. קשרים לעיתונות
ג. יכולת לממן את הפעילות שלנו או קשרים למי שיש
ד. קשרים לידוענים או אנשים בעלי השפעה ציבורית
לפרויקט של פנייה לגורמי מדיה שונים למטרת קידום הפרויקט במדיה, דרושים אנשי יחצנות. פרטים נוספים יסופקו לפונים.

תיאום הרצאות

עזור מאוד לפרויקט, אם כמה מכם יקחו יוזמה ויפעלו כ”מתאמי מפגשים והרצאות” באיזור הגיאוגרפי מסויים, ויעזרו בתיאום בין תומכי הפרויקט באותו איזור באמצעות קשר טלפוני. זאת במטרה לארגן קהל להרצאות או מפגשי היכרות עם הפרויקט. לדוגמא, אותו “מתאם מפגשים באיזור הדרום” יקבל מאיתנו את רשימת תומכי הפרויקט באיזור הדרום ויצור קשר עם אותם אנשי קשר כדי שיזמינו את חבריהם למפגש היכרות, יוודא כמה אנשים מתכוונים באמת להגיע ויסגור אולם ליום מסויים ויודיע על כך לאותם אנשי קשר. זה יעזור לנו מאוד לערוך הרבה הרצאות מול קהל ויוריד מאיתנו נטל אדמינסטרטיבי רב. איש קשר: יונתן גן מור פייסבוק | אימייל

הפכו עצמכם ל”מחנכים”

אחד הדברים שבאמת נחוצים לנו זה אנשים שמוכנים ומסוגלים לשבת ובאמת להעמיק בעשרות הספרים וההרצאות על הפרויקט.
בלי זה, קשה מאוד להעביר אותו לאחרים בצורה מוצלחת. זו השקעה של חודשים ארוכים, אבל אנחנו צריכים אנשים נוספים שיהיו מוכנים לעשות את ההשקעה הזו.
האנשים האלה בסופו של דבר יוכלו להיות מארגני תכנים ויוצרי תכנים רבים לציבור רחב שנחוצים מאוד, הם יוכלו לערוך הרצאות וקבוצות לימוד, הם יוכלו לכתוב בלוגים, הם יוכלו לדבר עם התקשורת, לייצר סרטוני וידאו עם מסרים לגורמים בעלי השפעה ועוד. בשורה אחת, הם יוכלו להיות הרחבה של צוואר הבקבוק. אפשר לקרוא להם צוות “מחנכים”, אם תרצו.
ככל שיהיו יותר אנשים כאלה, הכל בפרויקט יזוז מהר יותר. יעזור עוד יותר אם אותם אנשים גם יבואו מתחומים כמו עריכת וידאו, משחק, אנימציה, תסריטאות, קולנוע, שיווק, כתיבת בקשות למלגות והמדעים המדוייקים או ייכנסו אל התחומים האלה.
חשוב לציין, על מנת שלא תקבלו רושם לא נכון, שגם אם תלמדו על הפרויקט בצורה פחות נרחבת, הזמן הזה ישתלם לכם ביכולת שלכם לדבר עליו ולהעביר אותו הלאה.
אבל אנחנו כן צריכים קבוצה של אנשים שיהיו מוכנים ללכת עם הלימוד עד הסוף, ואם אתם באמת רוצים לראות את הפרויקט מתקדם, היינו ממליצים לכם לא להתייאש מכמות החומר ולנסות.
לעזרה בנושא זה:
א. הגיעו למפגשים
ב. צפו בסרטונים המתורגמים לעברית בערוץ היוטיוב שלנו (אנחנו מתרגמים אותם עבורכם!)
ג. למי שיש אנגלית טובה, ריכזנו לכם פלייליסט להאזנה לנסיעות, שאפשר להוריד בשלמותו למחשב ולהעביר לנגן ה-MP3 שלכם בלחיצת כפתור באמצעות התוכנה הזו.
ד. קריאת הספרים המומלצים שלנו. פשוט תבחרו ספר אחד ותתחילו 🙂
ה. הזמינו את “הטוב ביותר שכסף אינו יכול לקנות”בתרגום לעברית (מומלץ מאוד לקרוא, הוא מרכז מידע רב בצורה טובה מאוד).